UWAGA!!! W czasie epidemii obsługujemy klientów zgodnie z wymogami kwarantanny. W sprawie naborów PROW 2014-2020 prosimy kontaktować się tutaj i tutaj !!!

Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Ruszył nabór wniosków o płatności bezpośrednie na 2020 r.

Show the MENU
19.03.2020

                                              

Od 15.03.2020 r. rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatnosci Rolno - środowiskowych - klimatycznych, płatności na działania Rolnictwo ekologiczne  lub działanie Dobrostan zwirząt. Rolnicy przystępujący do działań PROW 2014 -2020 tj. Rolno - środowiskowe -klimatyczne, Rolnictwo ekologiczne, Dobrostan zwierząt zobowiązani są do sporzadzenia przy udziale uprawnionego doradcy, odpowiednio Planu działanoości ekologicznej, rolnośrodowiskowej lub planu poprawy dobrostanu zwierząt.

Doradcy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Piotrkowie Tryb. pełnią dyżury w Urzędzie Gminy w:

Poniedziałek: Gmina Gorzkowice oraz Czarnocin

Wtorek:  Gmina Aleksandrów, Ręczno, Wola Krzysztoporska

środa: Gmina Moszczenica - GOK

Czwartek: Gmina Wolbórz, Grabica, Rozprza, Sulejów, Łęki Szlacheckie

W wtorek dla m.Piotrków Tryb doradca dyżuruje w biurze Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Piotrkowie Tryb. ul. Kasztelańska 9 ( Zamek w Bykach)

Ponadto doradcy pełnią dyżur przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośraednie  w BP ARiMR w Piotrkowie Tryb. ul.Kostromska 63 oraz w biurze PZDR w Piotrkowie Tryb. ul.Kasztelańska 9